Dijital Baskı

Display Ürünler

Display Ürünler

 HedefCopy de display ürünlerinde bir çok farklı model bulabilir ve bunlara dijital baskı yaptırabilirsiniz.

Üzerinde markanız olan bir tanıtım materyeli daha çok dikkat çeker.

Markanızın ürün veya hizmetlerini kitlelere tanıtırken gerek açık havada gerekse iç mekanlarda şık bir çözüm sunan display ürünler aynı zamanda bir reklam alanı olarak da tanıtım faaliyetlerine büyük ölçüde destek oluyor.

Söz gelimi; bir fuar alanında stant olarak broşür dağıtımı için sıradan bir masayı kullanmaktansa firmanın logosunu, ürünün veya hizmetin içeriği, verilmek istenen mesajı, sloganı ve iletişim bilgilerini üzerinde taşıyan göz alıcı bir örümcek masa kitlelerle iletişim konusunda çok daha faydalı olacaktır.

Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı 

Başlıca display ürünler;

Örümcek Stant: 230 cm yükseklik ve 3 buçuk metre genişliğe kadar büyüyebilen örümcek stantlar günümüzde tanıtım, fuar ve toplantı gibi organizasyonların vazgeçilmez reklam unsurlarından birisi haline geldiler. Gerek estetik görünümü, gerekse geniş alanıyla etkili bir iletişim alanı olan örümcek stantları bu kadar cazip kılan bir diğer özellik de katlandıklarında kolay taşınabilir hale gelmeleri.

Örümcek Masa: Getirdiği yenilikçi konsept ve şık görünümle ürün tanıtım, ürün tattırma ve broşür dağıtımı gibi organizasyonlarda sıkça yer almaya başlayan örümcek masaların iskeletleri katlanabilir alüminyum çubuklardan oluşuyor. Üzerine istediğiniz baskıyı uygulatabileceğiniz bu portatif ve şık çözüm 90 cm x 40 cm x 87 cm ve 130 cm x 40 cm x 87 ölçülerine sahip iki farklı model olarak sunuluyor.

Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı

X Banner: 60 cm x 160 cm ve 60 cm x 180 ebatlarında sunulan X Bannerlar kolay taşınan, kolay kurulan, estetik ve kullanışlı yapılarıyla en çok tercih edilen display ürünlerin başında geliyor.

Tanıtım – Tattırma Standı: Süpermarketlerde yiyecek tattırma alanı olarak ya da bir markanın yeni ürün/hizmetini tanıtırken kullandığı tanıtım/tattırma stantları görsel ve işlevsel artılarının yanı sıra tanıttığınız ürünün ve markanızın da reklamının yapıldığı bir platform olarak öne çıkıyor.

Broşürlük Gazete, dergi, broşür gibi yazılı materyallerin hem istifi hem de sergilenmesi açısından küçük bir kütüphane görevi gören broşürlükler zigzag, masa üstü, pleksi gibi farklı çeşitlere ayrılıyor.

Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı

Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı

Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı  Display Ürünler, Standt ve Broşür, Örümcek masa, Tadtırma Standı