Makine Parkuru

Canon Image Press 7000VP

Canon Image Press 7000VP

Hedef copy center Teknolojisi son sistem dijital baskı makinesi imagePRESS C7000VP, dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset üretimdekine benzer görünümdeki harika bir görüntü kalitesiyle kaynaştıran, yeni kuşak Dijital Renkli Baskı sistemini Hizmetinize sunar.

 
Ofset baskı gibi görünen üstün görüntü kalitesi,Yenilikçi Teknoloji,Tutarlı sonuçlar sağlayan hassas baskı,350 gsm'ye kadar kağıtlarda maksimum üretkenlik, 70 görüntü/dakikaya varan hızlar Üretim esnekliği için hat üzerinde sonlandırma ortadan zımbalama ve kırım ünitesi ile harika işler yaratır.
 
33x48 cm baskı alanı ile Tuval ve fantezi kartonlara baskı yapan bu üretim canavarı baskı ve sonlandırma işlemlerinde harikalar yaratır.
 
Hedef copy center da işleriniz mükemmel pantone renklerde ve  kusursuz ölçülerde sizlere sunulur.
 
Dijital baskı demek Hedef copy Center ile özleşmiştir.
 
Dijital teknoloji yeniliklerinin uyumlu bir bileşimi, imagePRESS adında yeni bir kalite standardı yarattı. Örneğin, Canon’un yeni V-toner'indeki ultra ince parçacık boyutu ve yağsız kaynaştırma özellikleri, parlaklığı optimize eden gelişmiş görüntü denetimi teknolojileriyle birleşerek tüm medyalarda (kağıtlarda) müthiş görünümlü bir baskı imkanı sunuyor.
 
imagePRESS C7000VP ile ne tasarladığınızı ve ne sonuç alacağınızı bilirsiniz.
 
Canon’un İşlem Denetimi sistemi, CMYK çıktı profilleri oluşturmanızı ve ISO standartları karşısındaki performanslarını değerlendirmenizi sağlar.
 
Copy center dijital baskı Kuşe kağıtlarda ofset kalitesi hedef copy center da.Pantone Kataloglarına dayalı Spot renk paletleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz; bunlar daha sonra Sunucu'ya kaydedilebilir.
 
Canon’un Görüntü Çakıştırma Teknolojisi (AKT / IRT), önden arkaya ve sağdan sola sıradışı çakıştırma doğruluğunu sağlar. Gelişmiş Yumuşatma Teknolojisi (GYT / AST), metin ve anlaşılması güç grafiklerin bileşimiyle ilişkili kuşaklamayı yok ederek baskı kalitesini artırır.
 
Verimli Çözünürlük Sistemi, baskıların çıplak gözle nasıl göründüğüne dayalı olarak akıllı görüntü ayarlamaları yapar.
 
Üretim hızı, 350gsm'ye kadar ağır veya kuşe kağıtlar kullanıldığında bile kaliteden ödün vermeden dakikada 70 A4 sayfadır. 8 ayrı kaynaktan 10.000 yaprağa kadar kağıt beslemesi yapılandırılabilir; bu iki saatin üzerinde kesintisiz üretim anlamına gelir.
 
Hedef Copy'de teknoloji devrimi.Gelişmiş Hava Destekli Besleme Sistemi, birden çok sayfa kağıt beslemeyi algılayan ve çalışmayı kesmeden olası sorunları düzelten yeni bir ultrasonik çift besleme algılama sistemi kullanarak yüksek güvenilirlik düzeylerini garanti eder.