Makine Parkuru

Canon image RUNNER ADVANCE 8105 PRO

Canon image RUNNER ADVANCE 8105 PRO

 
Siyah Beyaz Üretim Makinesi Hedef Copy center da sizlere hizmet ediyor.
 
En zorlu programları karşılamak üzere üretilmiş ve sıra dışı sonlandırma olanaklarına sahip çevre dostu imageRUNNER ADVANCE 8105 PRO, iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur ve Hedef Copy dijital baskı çözümleri merkezi de üretim bandındaki yerini alır.
 

105 ppm'e kadar, üretken siyah beyaz baskı Sezgisel 10,4” TFT SVGA dokunmatik ekran Profesyonel entegre sonlandırma olanakları

Siyah beyazda 200 görüntü/dakika ,

renklide 100 görüntü/dakika'ya kadar yüksek hızlı dupleks tarama,

7.700 yaprağa kadar geniş kağıt kapasitesi Güçlü iş akışı entegrasyonu,

Sınıfında lider çevre duyarlılığı ,

Profesyonel baskı alanındaki geçmişimiz ve uzmanlığımız, şu ana kadar teknolojik açıdan en gelişmiş tekli Işık Üretim cihazımızı geliştirmemizi sağladı.

Güçlü iş akışı entegrasyonu, birinci sınıf sonlandırma ve üstün kullanılabilirliği bir araya getiren imageRUNNER ADVANCE 8105 PRO harika sonuçlar verir ve yatırımınızın karşılığını kısa sürede alırsınız.

Yeni geliştirilen bir toner, metin ve noktaların harika bir şekilde yeniden üretilmesini sağlar ve doğru bir yarı ton yoğunluğu sağlar.

Görüntü işleme de, metin ve görüntü piksellerini sınıflandıran ve bunları en iyi görüntü sonuçlarını elde edecek şekilde kendi sınıflarına göre parça bileşenlere bölen bir yüksek hassasiyetli görüntü bölümleme teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

Dijital baskı , copy center, matbaa ,doküman çoğaltma, poster, ozalit, taksim copy center,İstanbul ozalit,en net copy ler Hedef Copy Center'da.